Dzień dobry,
Niestety jakoś pan Piotr nie zabiera głosu w tym temacie.
Może nie zwrócił uwagi na ten problem.
arek113 napisał(a):Witam. a w jaki sposób wyeksportowałeś fv w xml (wiem, że fa3) bo jakiekolwiek moje próby czy to z poziomu rejestrów vat czy księgi owszem pozwalaja wyeksportować jako xml ale już aplikacja ksef na wstępie odrzuca fv jako błędna i przerywa proces, a i nie zapisuje wkatalogu faktura tylko w jpk
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość