Krajowy System e-Faktur

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Savek » 06.10.2025 09:39

Dzień dobry,
Niestety jakoś pan Piotr nie zabiera głosu w tym temacie.
Może nie zwrócił uwagi na ten problem.
Savek
 
Postów: 62
Dołączył: 28.01.2017 20:26

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Jaro » 09.10.2025 11:34

Witam,

w "Rozmaitościach" pojawił się ostatnio wpis Piotra na ten temat.

Pozdrawiam
Jaro
 
Postów: 20
Dołączył: 22.03.2016 12:11

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Savek » 09.10.2025 16:23

Dzięki, napawa to optymizmem :D
Savek
 
Postów: 62
Dołączył: 28.01.2017 20:26

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez sqra » 09.11.2025 11:05

Pora chyba szukać czegoś innego. Vatowiec umiera. Mimo to wielki szacun dla pana Piotra.
sqra
 
Postów: 92
Dołączył: 19.12.2007 15:04

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez sqra » 09.11.2025 11:06

Pora chyba szukać czegoś innego. Vatowiec umiera. Mimo to wielki szacun dla pana Piotra.
sqra
 
Postów: 92
Dołączył: 19.12.2007 15:04

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Piotr S » 16.02.2026 00:31

Ksef u was normalnie wczytuję jpk fa3 ?
Piotr S
 
Postów: 23
Dołączył: 03.01.2012 14:09

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Janusz » 08.04.2026 15:38

kłaniam się,
Dzisiaj zrobiłem próbę z KSeF.
FV zapisaną w Vatowcu wyeksportowałem jako XML przy użyciu FA_3.
Zapisał si w BR/BAZY/mojaFirma/Faktura/.
otworzyłem Aplikację Podatnika KSeF i do niej wkleiłem FV (plik XML) z Faktura. wprawdzie Aplikacja napisała że zawiera błędy ale skrupulatnie sprawdziłem
i wg mnie błędów nie było więc plik pobrałem do AP KSEF. Aplikacja Podatnika już się nie buntowała i pomyślnie wysłała moją FV
do systemu krajowego, Nadała mi nr KSEF. Więc wygląda na to, że możemy przy pomocy Vatowca wysyłać do KSEF.

Pozdrawiam wszystkich i powodzenia
Janusz
 
Postów: 22
Dołączył: 06.12.2010 10:45

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Piotr S » 05.05.2026 23:04

Dziękuję za informację.
Właśnie nie widziałem przez który plik się wczytuję. U mnie też działa podobnie wczytywanie
Piotr S
 
Postów: 23
Dołączył: 03.01.2012 14:09

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez arek113 » 23.06.2026 00:55

Witam. a w jaki sposób wyeksportowałeś fv w xml (wiem, że fa3) bo jakiekolwiek moje próby czy to z poziomu rejestrów vat czy księgi owszem pozwalaja wyeksportować jako xml ale już aplikacja ksef na wstępie odrzuca fv jako błędna i przerywa proces, a i nie zapisuje wkatalogu faktura tylko w jpk
arek113
 
Postów: 8
Dołączył: 14.04.2011 12:10

Re: Krajowy System e-Faktur

Postprzez Karol » 23.06.2026 01:06

arek113 napisał(a):Witam. a w jaki sposób wyeksportowałeś fv w xml (wiem, że fa3) bo jakiekolwiek moje próby czy to z poziomu rejestrów vat czy księgi owszem pozwalaja wyeksportować jako xml ale już aplikacja ksef na wstępie odrzuca fv jako błędna i przerywa proces, a i nie zapisuje wkatalogu faktura tylko w jpk


Pokaż wygenerowany XML (dane zanonimizuj).
Z pewnością używasz złego formularza. Pewnie używasz JPK_FA, a to jest zupełnie inny, stary, formularz.
Karol
 
Postów: 47
Dołączył: 06.11.2020 10:02

Poprzednia

Powróć do Fakturowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość