przeniesienie danych na nowy komputer problem

- sprawy związane z administracją oprogramowania

przeniesienie danych na nowy komputer problem

Postprzez wygodnis » 14.11.2018 18:02

w sumie robiłem już to kilka razy (w zasadzie nie raz tylko po to by mieć kopie na drugim kompie) i zawsze coś nie pasowało ale teraz zmuszony jestem przenieść główną wersję i chciałbym mieć wszystko identycznie jak na starym kompie.

w tym celu najpierw pobrałem i zainstalowałem Vatowca (może i to mogłem pominąć ale tak zrobiłem, czy jednak to przez to? )
po czym skopiowałem (a w zasadzie zastąpiłem z poprzedniego komputera) dwa katalogi: BR i ARCHIWUM, zarówno z dysku C jak i D

Na pierwszy rzut oka wygląda ok, ale:
-np przy zapisywaniu do pdf faktury wybrało inna czcionkę więc już to musiałem zmienić (gdzie te ustawienia siedzą?)
-przy wydruku faktury odpuszczałem dodatkowe teksty "oprogramowanie VATowiec 4,11; www.vatowiec.pl" to nie złośliwie ale na któryś długich fakturach nie potrzebnie to akurat przenosiło mi na druga stronę
-najgorszy problem to na ta chwilę nie mogę wejść w "Definicje XML" -wyrzuca dogrywkę i zamyka Vatowca

Niestety nie mam siły już do kombinowania, bo wszystkie siły się wyczerpały już na przenoszeniu innych rzeczy w poprzednim kompie padła płyta główna
wygodnis
 
Postów: 92
Dołączył: 09.02.2010 23:11

Re: przeniesienie danych na nowy komputer problem

Postprzez admin » 14.11.2018 21:28

Otrzymałem log z błędem dla bazy na dysku F:.
Błąd podczas pracy z indeksem, czyli na wstępie proszę wykonać menu System->Reindeksacja.
admin
Administrator
 
Postów: 30
Dołączył: 16.12.2007 11:35

Re: przeniesienie danych na nowy komputer problem

Postprzez wygodnis » 15.11.2018 12:43

System->Reindeksacja
zrobiłem kilka razy
ale niestety problemy dalej,
restartowałem kilka razy i z ta reindeksacją ponownie i nic.

Czy problem może tkwić w tym że tu bazę mam na pendrive?
(w zasadzie dodatkowe dyski podłączone tymczasowo)

czy BR/BAZY ze starego dysku D zastąpić to wszystko co jest na C/BR
czy jeżeli bazy mam na innym dysku to to C/BR do czegoś służy? czy już nieporzebne
wygodnis
 
Postów: 92
Dołączył: 09.02.2010 23:11


Powróć do administracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron