Środki trwałe, rada praktyczna

- sprawy związane z administracją oprogramowania

Środki trwałe, rada praktyczna

Postprzez mirecki » 30.12.2014 13:41

Szanowni użytkownicy,

w Vatowcu natknąłem się na problem, w którym dodałem środek trwały, a później go edytowałem w ten sposób, że usunąłem miesiące, w których miał ten środek występować. Wcześniej występował w miesiącach bieżących i później. Teraz występuje jedynie w miesiącach przeszłych. Kiedy kliknąłem przycisk przelicz, to Vatowiec przeliczał mi jedynie te miesiące przeszłe, w których aktywny był dany ŚT. To znaczy, że wcześniej wprowadzone wartości pozostały w KPIR w miesiącach bieżącym i przyszłych. Aby uchronić się od tego problemu należy wybrać inny środek trwały (taki, który będzie obecny w bieżących miesiącach) i wybrać przelicz. Wtedy Vatowiec uaktualni potrzebne dane.

Jednocześnie nachodzi mnie myśl i Pytanie do Pana Piotra. Co w sytuacji, w której użytkownik ma tylko jeden ŚT i wyedytuje go tak jak opisałem wyżej. Wtedy klikanie przelicz nie usunie danych z bieżącego miesiąca i przyszłych miesięcy. Nie ma innego ŚT, który wykonałby tę pracę. Czy nie należałoby poprawić akcji po naciśnięciu przycisku przelicz w ten sposób, żeby on aktualizował wszystkie miesiące, a nie tylko te, które są od zaznaczonego wiersza do końca danego ŚT?
mirecki
 
Postów: 8
Dołączył: 23.09.2014 15:15

Powróć do administracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości