kolumna 1 LP w KPiR

- sprawy związane z administracją oprogramowania

kolumna 1 LP w KPiR

Postprzez izabela » 30.10.2013 21:56

Witam
Mam pytanie, czy ktoś mógłby mi pomóc czy jest możliwość wprowadzenia w tej kolumnie własnej numeracji by po kliknięciu sumuj program nie narzucał tej numeracji co jest obecnie?

Nie ukrywam że coś wcisnęłam i posortowało mi dokumenty według jakieś opcji chyba NDK i te dokumenty ponumerowało w kolumnie od 1 do 20, a wolałabym żeby było wg.daty i godziny wprowadzania tak jak to układam w wersji papierowej.Ale mimo że wrócę by sortowało wg.daty to wtedy w kolumnie LP. robi się cyrk, numeracja jest wymieszana i nie ma układu od 1 do 20. Mimo że poprawie ją ręcznie,po kliknięciu sumuj wszystko wraca z powrotem jak było.

Cy jest na to jakiś sposób, bo jedynie mi przychodzi do głowy wklepywanie całej KPiR od nowa co bym wolała uniknąć :cry:

Pozdrawiam
Iza
izabela
 
Postów: 13
Dołączył: 07.10.2013 20:35

Re: kolumna 1 LP w KPiR

Postprzez edi67 » 30.10.2013 22:38

Nie bardzo mi jak wnikać co zrobiłaś, ale dokumenty można sobie dowolnie posortować, domyślnie sortują się po polu data (i godzina - Czas).
Ustaw te daty, tak jak ma być i naciśnij Sumuj.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: kolumna 1 LP w KPiR

Postprzez izabela » 31.10.2013 11:39

Witam,
Dziękuje za odpowiedź.Faktycznie,sama sobie narobiłam bałaganu,usuwając godzine w kolumnie czas,nie wiem po co ja tam grzebałam.Ale po uzupełnieniu tej kolumny wg godzin zapisu,wszystko wróciło do normy i dokumenty się pięknie poukładały tak jak były.Mam nauczkę że inwencja twórcza własna nie jest wskazana i każda kolumna czemuś służy.
Pozdrawiam
Iza
izabela
 
Postów: 13
Dołączył: 07.10.2013 20:35


Powróć do administracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron