Pytanie o dogrywki

- sprawy związane z administracją oprogramowania

Pytanie o dogrywki

Postprzez asystentKs » 29.01.2013 06:03

Witam
Dopiero zaznajamiam się z Vatowcem i jestem mile zaskoczony otwartością oprogramowania, aczkolwiek miałem nieco problemów z niektórymi rzeczami, część rozwiązałem szukając na forum odpowiedzi....moje pytanie kieruję do użytkowników używających już Vatowca jakiś czas a mianowicie:
Chodzi mi o nadruki formularza Vat7, wiem, że trzeba wgrać nowe tło formularza Vat7_13 i skopiować do folderu PROGRAMY->Help, w SYSTEM->DEF. NADRUKU jest VAT7 i tam są te formuły, które muszą być zmienione uwzględniajac zmiany w nowym formularzu...

Czy dogrywka uwzgędniać będzie aktualizację nadruku VAT7, czy te formuły trzeba umieć zmienić samemu?? Prosiłbym o info, ewentualnie poradę jak to zrobić jeśli możliwe.
Pozdrawiam
AsystentKs
asystentKs
 
Postów: 39
Dołączył: 19.01.2013 11:45

Re: Pytanie o dogrywki

Postprzez Pio » 30.01.2013 13:45

1. Dogrywki nie "podkładają" niczego do baz danych.
2. Dogrywki aktualizują dane w katalogu PROGRAMY i jego podkatalogach, np. HELP
3. Aktualizacje definicji (o ile są) można wykonać w System->Definicje ....->Import

Jeśli chodzi o same definicje, to nie mam możliwości czasowych, żeby jest wszystkie aktualizować :(
Przydatnym wsparciem w tym zakresie jest guzik [Kopiuj], bo później zmieniamy tylko różnice.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław


Powróć do administracja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron