Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu

Regulamin forum
Każdy użytkownik oprogramowania może umieścić swoją reklamę, ogłoszenie, informację lub cokolwiek w celu pokazania swojej działalności i zaproszenia do współpracy.
Są tylko dwie zasady:
1. treść nie może wykraczać poza prawo, obyczaje i netykietę
2. na końcu treści należy umieścić NIP lub REGON

Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu

Postprzez scooter » 17.08.2009 16:03

Czytniki z serii kontrola dostępu umożliwiają dostęp do pomieszczeń tylko wybranym i upoważnionym osobom. Weryfikacja użytkownika przez czytnik może odbywać się zarówno poprzez cechy biometryczne (odcisk palca) jak i poprzez karty zbliżeniowe. Systemy kontroli dostępu w sposób niezawodny pozwalają kontrolować dostęp do wybranych pomieszczeń i przez to są coraz częściej wykorzystywane w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Na szczególną uwagę zasługuje ich funkcjonalność oraz przystępna cena.

Czytniki rejestracji czasu pracy to wielki krok naprzód w zarządzaniu czasem pracy zatrudnionego personelu. Dają możliwość pełniejszej oceny wydajności pracy poszczególnych pracowników oraz lepszą kontrolę ewentualnego naruszenia przez nich regulaminu pracy. Są one coraz częściej wykorzystywane ze względu na ich funkcjonalność, łatwość w obsłudze oraz przystępną cenę.

Już od trzech lat firma ControlSYS jest jednym z głównych dostawców systemów i urządzeń biometrycznych na terenie Polski.

Posiadamy wyłączność na sprzedaż szeregu najbardziej zaawansowanych produktów z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a nasze autorskie oprogramowanie doskonale sprawdza się w ich obsłudze.

Poprzez zastosowanie rozwiązań biometrycznych eliminujemy możliwość zafałszowań czasu pracy i nieautoryzowanego dostępu osób niepowołanych do pomieszczeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa. Ponadto, nasze oprogramowanie zarządzające urządzeniami kontroli dostępu, pozwoli Państwu w pełni monitorować przepływ poszczególnych pracowników oraz całych ich grup wewnątrz zakładu, bez konieczności wychodzenia z biura.


ControlSYS

ul. Piłsudskiego 10/5
42-600 Tarnowskie Góry
NIP 626-10-37-376
REGON 272988160
TEL 32 769-13-61
scooter
 
Postów: 1
Dołączył: 17.08.2009 15:55

Powróć do Firmy i Instytucje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości