Obliczanie podatku dochodowego

pełna księgowość

Re: Obliczanie podatku dochodowego

Postprzez Renata81 » 10.04.2015 21:42

No tak.
Przepraszam, nie przeczytałam ze zrozumieniem. Myślałam że chodzi o kolumnę w stopce (tą w której ustala się K-koszt, P-przychód itd.)
Jeżeli chodzi o kolumnę K to dzieje się tak jak opisałam wcześniej, pomimo zaksięgowania dokumentów.
Dokumenty są zaksięgowane (tj. "T" w kolumnie K) w stopce ustalam P, określam wartość oraz zaznaczam "r" i pomimo to - nie wiem dlaczego po jakimś czasie powraca do stanu P=0, co powoduje zmianę w przychodach i wylicza błędnie dochód.
Zablokowałam miesiące w których występują problematyczne dokumenty, być może rozwiąże to problem.
Będę testować, chociaż nie ukrywam, że to rozwiązanie najmniej mi odpowiada gdyż często kopiuję dokumenty z tych miesięcy, co oszczędza mi mnóstwo czasu.
Jeżeli będzie ono jednak skuteczne i jedyne jakie istnieje to trzeba będzie jakoś przeboleć te kilka zablokowanych miesięcy i cieszyć się, że nie trzeba zmieniać i wpisywać w stopki danych w kółko na nowo.
A czy istnieje możliwość zablokowania pojedynczych dokumentów? Wprawdzie nie wiem czy blokada pomoże mi rozwiązać problem ale dobrze wiedzieć na przyszłość ;-)
Renata81
 
Postów: 24
Dołączył: 08.03.2014 12:23

Re: Obliczanie podatku dochodowego

Postprzez Pio » 13.04.2015 21:26

dogrywka - "r" w stopce blokuje zmianę
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Obliczanie podatku dochodowego

Postprzez Renata81 » 13.04.2015 21:50

Bardzo dziękuję za pomoc.
Jestem wdzięczna za zainteresowanie i szybkie rozwiązanie problemu.
Nie pozostało nic innego, jak tylko testować.
Renata81
 
Postów: 24
Dołączył: 08.03.2014 12:23

Poprzednia

Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

cron