wydruk umożliwiający uzgodnienie księgowań

pełna księgowość

wydruk umożliwiający uzgodnienie księgowań

Postprzez aagata4 » 31.03.2009 21:55

Witam...
jestem początkującym użytkownikiem vatowca FK... na razie testuję go na fikcyjnej firmie...
ciągle nie mogę ogarnąć całości programu ... wykonałam kilka przykładowych księgowań ....

teraz od trzech dni próbuję podejrzeć swoje księgowania, czyli potrzebuję podgląd samego konta np 201 - raportu który mogłabym użyć do uzgadniania kont, czyli takiego gdzie miałabym nr dokumentu, nr księgowania, daty, kwota. konto przeciwstawne i aby to konto były podsumowane (danego zaznaczonego okresu, narastająco i od początku m-ca) ... dobrze byłoby abym mogła sobie zaznaczyć czy życzę sobie wyświetlić księgowania z jednego dnia albo z ostatniego tygodnia czy m-ca lub nawet od początku roku ... nie wiem czy jest to zdefiniowane czy muszę jakoś to sobie zdefiniować... to co jest w instrukcji to na razie dla mnie nie jest zrozumiałe ...
dodam, że jak jestem w planie kont i wybieram opcję FK na konkretnym koncie to zapisy mi się wyświetlają .... tylko, że kwoty winien i ma są w jednej rubryce .... czy to jedyna możliwość podejrzenia księgowań w systemie? przypuszczam, że nie ... dlatego proszę o pomoc w wyświetleniu tych informacji ...

pozdrawiam

Agata
aagata4
 
Postów: 5
Dołączył: 31.03.2009 21:06

Re: wydruk umożliwiający uzgodnienie księgowań

Postprzez Pio » 01.04.2009 21:07

i w tym oknie [Drukuj],
proszę też sprawdzić FK->Dziennik chronologiczny,
a ulubione wydruki, zgodne z przyzwyczajeniami można wykonać w Zestawienia->Raporty definiowane (są przykłady).

Od momentu wejścia VAT układ "konto+konto przeciwstawne" stracił na znaczeniu.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: wydruk umożliwiający uzgodnienie księgowań

Postprzez aagata4 » 01.04.2009 21:54

dzięki za pomoc, o to mi chodziło, biorę się za dalsze księgowanie ...

pozdrawiam

Agata
aagata4
 
Postów: 5
Dołączył: 31.03.2009 21:06


Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

cron