Jak ustawić wydruki

pełna księgowość

Jak ustawić wydruki

Postprzez JoKo » 20.02.2016 21:22

Witam forumowiczów i admina :)

Zaczęłam pracę z vatowcem i powoli się uczę idąc za Waszymi wskazówkami z innych wątków. Rozliczam Fundację. Plan kont, wprowadzanie dokumentów jakoś tam opanowałam (na razie wszystko ręcznie, bo nie wiem jak ustawić automaty - jeszcze nie wiem). Chciałabym zrobić wydruki z kont i tu klops... nie wiem gdzie szukać. Ikonki z drukarką otwierają mi pole notatek. :? Czy muszę gdzieś w opcjach programu poustawiać możliwość drukowania? Co i jak mam zrobić, żeby wydrukować sobie potrzebne mi raporty. Muszę przygotować wydruki (rozliczenia) wpłat i kosztów z podziałem na każdego podopiecznego fundacji. NIe wiem jak się za to zabrać.

Pomocy, Kochani! ;) To jest moja pierwsza styczność z programem.
JoKo
 
Postów: 1
Dołączył: 13.02.2016 20:13

Re: Jak ustawić wydruki

Postprzez alka » 21.02.2016 13:00

Wchodzisz na FK-Plan Kont-nastepnie po lewej stronie jest drukarka-naciskasz na nią i pojawia się możliwość różnych wydruków m.in. plan kont, obroty na poszczególnych kontach. Lub po prostu na planie kont naciskasz prawy przycisk myszy i opcję drukuj i tam powinny być różne wydruki do wyboru.
alka
 
Postów: 12
Dołączył: 02.04.2013 18:50


Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron