pełna ksiegowosc

pełna księgowość

pełna ksiegowosc

Postprzez madziamw » 08.08.2008 12:24

prosiłam wczesniej o pomoc w pełnej kięgowosci tego programu dostałam pare stron za ktore bardzo dziekuje tylko nie moge wejsc poniewaz jest komunikat "potrzebuje opiekuna" czy ktos wie co to oznacza i co dalej mam zrobic ?? :shock: bo ja nadal nic nie rozumie i nie moge zrobic w tym programie :cry:
madziamw
 
Postów: 7
Dołączył: 06.08.2008 21:59

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez edi67 » 08.08.2008 13:45

madziamw napisał(a):prosiłam wczesniej o pomoc w pełnej kięgowosci tego programu dostałam pare stron za ktore bardzo dziekuje tylko nie moge wejsc poniewaz jest komunikat "potrzebuje opiekuna" czy ktos wie co to oznacza i co dalej mam zrobic ?? :shock: bo ja nadal nic nie rozumie i nie moge zrobic w tym programie :cry:



Pytałaś (my tu prawie wszyscy po staremu na Ty, jeśli to przeszkadza, proszę o zbesztanie) o to, czy jest sens zaczynania księgowania od połowy roku..
W Vatowcu możesz zacząć od dowolnej daty, bo wszystkie dokumenty do tyłu da się wypełnić później.
Żeby sprawdzić poprawność wyliczeń możesz za poprzednie miesiące wpisywać dane w jednej lub kilku pozycjach tymczasowych, które dadzą Ci sumy okresów..

Co do pomocy na wiki - rzeczywiście Pełna księgowość potrzebuje kogoś, kto dopiero napisze instrukcję krok po kroku..
Możesz ucząc się programu robić notatki właśnie na wiki i opiekunem zostaniesz Ty :)

Podstawowe zasady wprowadzania dokumentów są takie same jak w innych przypadkach (PKPiR itp), co w większości jest opisane, brakującą cześć do pełnej księgowości niestety trzeba wyśledzić..
Alternatywnie można wykupić abonament na pomoc techniczną i mieć większość pytań z głowy:
http://vatowiec.pl/index.php?dzial=br_cennik

Pozdrowienia i powodzenia.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez Pio » 08.08.2008 19:14

madziamw napisał(a):..bo ja nadal nic nie rozumie i nie moge zrobic w tym programie :cry:


Proszę zacząć księgować, np. http://www.vatowiec.pl/index.php?dzial=br_video -> krajowa
Praktycznie nie da się pomóc nie znając problemu i to nie zależy od programu.
Proszę przynajmniej spróbować i zgłaszać napotkane problemy.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez madziamw » 09.08.2008 17:22

dziekuje za wsparcie :) spróbuje moze dam rade ;) z takim wsparciem. pozdrowionka
madziamw
 
Postów: 7
Dołączył: 06.08.2008 21:59

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez madziamw » 14.08.2008 11:47

DZIEKUJE ZA POMOC I POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY OGARNELI TEN PROGRAM JA SOBIE CHYBA ODPUSZCZE BO NIESTETY DLA MNIE ON JEST ZBYT ZKOMPLIKOWANY PRZEZ TYDZIEN CZASU UDALO MI SIE WPROWADZIC DANE 1 OSOBY JAKO PRACOWNIKA A LISTA PLAC NADAL NIE WYLICZONA O BARDZIEJ SKOMPIKOWANYCH RZECZACH NAWET JUZ MYSLEC MI SIE NIE CHCE :evil: :cry:
madziamw
 
Postów: 7
Dołączył: 06.08.2008 21:59

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez edi67 » 14.08.2008 12:32

eech.. duch walki w narodzie ginie :D

nie wiem, czy przy PK jest to zasadniczo trudniejsze, ale na PKPiR po wstępnym ustawieniu większość rzeczy pracuje, jak należy...

Co prawda trzeba się trochę pomęczyć z ustawieniami, ale od czego prężna pomoc na grupie :)
Jak coś nie idzie, najlepiej opisać swój problem następująco:

1) Opis co się chce osiągnąć
2) Opis podjętych kroków
3) Opis co nie działa jak należy.

Pozdrowienia :)
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez Pio » 14.08.2008 22:03

W celu osiągnięcia jakiegoś powodzenia musi być komunikacja dwustronna, proszę więc o jakieś konkretne problemy.
Niestety, ani nie potrafię, ani nie chcę czytać w myślach ;)
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez madziamw » 18.08.2008 13:55

witam problem mam zeby ten program wyliczył liste plac mi udalo sie wprowadzic tylko dane pracownika wogole to gdzie znalez tlumaczenie skrutow ktore sa w tabelach np: SZM , SZG, SAK ja nigdy nie spotkałam sie z takimi oznaczeniami :cry:
madziamw
 
Postów: 7
Dołączył: 06.08.2008 21:59

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez Pio » 18.08.2008 14:19

Opisy kolumn znajdują się na pasku statusu, na dole ekranu.
W sprawie płac proszę pisać do działu Kadrowiec->Płace.
Załączniki
pasek_statusu.gif
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: pełna ksiegowosc

Postprzez madziamw » 18.08.2008 14:27

:D hura jakis krok do przodu dziekuje
madziamw
 
Postów: 7
Dołączył: 06.08.2008 21:59


Powróć do FK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

cron