JPK a metoda kasowa

Jednolity Plik Kontrolny
Regulamin forum
Jeśli wątek dotyczy błędów proszę wkleić log i odpowiedni fragment JPK*.xml

Re: JPK a metoda kasowa

Postprzez ryszard_f » 01.03.2018 13:21

Z tym kolorem skóry to może dobrze że nie sprawdza . I było by już całkiem znośnie gdyby nie jeden problem . Przy wydruku faktury w prawym górnym rogu ukazuje się data z drugiej kolumny Vatowca .
... Kraków dnia ... i tu data np kwietniowa którą wstawiłem do drugiej kolumny. Kwestor z Uniwersytetu tego nie łyknie więc może dało by się coś pomanewrować tym razem z wydrukiem . Bo już jesteśmy prawie u bram sukcesu !!! .

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: JPK a metoda kasowa

Postprzez ryszard_f » 01.03.2018 13:50

Postprzez ryszard_f » 01.03.2018 12:21
Z tym kolorem skóry to może dobrze że nie sprawdza . I było by już całkiem znośnie gdyby nie jeden problem . Przy wydruku faktury w prawym górnym rogu ukazuje się data z drugiej kolumny Vatowca .I tu przykład :
... Kraków dnia ... i tu data np kwietniowa którą wstawiłem do drugiej kolumny. Kwestor z Uniwersytetu tego nie łyknie więc może dało by się coś pomanewrować tym razem z wydrukiem . Bo już jesteśmy prawie u bram sukcesu !!! . Będzie tylko trzeba pamiętać o tym że jak klient zapłaci to datę w drugiej kolumnie trzeba będzie zmienić. Oby to tylko nie spowodowało rozbieżności między kopią faktury a wpisem w RV i KD

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: JPK a metoda kasowa

Postprzez Pio » 01.03.2018 18:37

Jeśli nie ma daty wystawienia (KD->D_WYST) kolumna "wystaw", to bierze do faktury RV->DATA, czyli tą datę o której piszesz.

Jednak jest to sytuacja raczej niemożliwa, bo program automatycznie uzupełnia datę wystawienia i wówczas jest taka sama :)

Proszę, zmień datę wystawienia i sprawdź na podglądzie fakturę.

Realnie "Data" z RV ma znaczenie wyłącznie w podatku VAT.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: JPK a metoda kasowa

Postprzez ryszard_f » 05.03.2018 14:23

Dziękuję. Miałem datę wystawienia ukrytą . Sprawdziłem i teraz tak chyba tak może być . Dokładnie sprawdzę przy robieniu JPK za luty . Trochę muszę poprzerabiać raporty ale to już trudno. I teraz faktury np. z marca będą się ukazymać np. w maju bo za porządek w KD odpowiada 2 kolumna . Oczywiście mogę zlikwidować podział na miesiące i powinno dać to jakiś efekt

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Poprzednia

Powróć do JPK

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron