Faktura z Google Adwords

Faktura z Google Adwords

Postprzez anna83 » 22.06.2015 19:19

Witam
Mam problem z fakturą z Google Adwords. Faktura ta jest z Irlandii. Nie ma problemu z Vatem - wiadomo jest on obojętny, księgowany równo po obu stronach. Jednak wiem, że od tego roku zmieniły się przepisy - a ja jeszcze w tym roku nie księgowałam takiej faktury:((. Faktura ma trzy różne pozycje:
-przedpłata za Google AdWords (powoduje powstanie obowiązku podatkowego w VAT z tytułu importu usług) - i tu np. wpłaciłam w danym miesiącu 500 zł na konto google
-Google AdWords (faktycznie wykonana usługa, której wartość ujmuje się w kosztach w KPiR), - np wykorzystałam w danym miesiącu tylko 250 zł
-środki z przedpłaty za Google AdWords (informacja o kwocie rozliczenia zaliczki, nie podlega księgowaniu).
Na podstawie tej faktury muszę rozliczyć Vat - od kwoty 500 zł (to wiem mniej więcej jak - jako fakturę w kategorii W i Z, ale koszty w KPiR to tylko te faktycznie wydane - czyli te 250 - bo się przeciez zmieniły przepisy od 2015!No i jak to mam zrobić?? Proszę o jakieś propozycje - bo jestem już zagubiona :roll:
anna83
 
Postów: 7
Dołączył: 27.03.2012 18:43

Powróć do Fakturowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron