Drukarka fiskalna i nie wydrukowane paragony

Forum ogólne, do zadawania pytań nie związanych z żadną powyższą kategorią

Drukarka fiskalna i nie wydrukowane paragony

Postprzez Andrzej Lalek » 10.02.2015 10:38

Witam
Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem drukarki fiskalnej Postnet. Ale wczoraj zaniepokoiło mnie jedno zdarzenie przy wydruku paragonu na cztery pozycje drukarka zatrzymała się po drugiej i tak jakby się zawiesiła po restarcie z drukarki wyszedł wydruk że paragon taki a taki anulowany, w raporcie dobowym widnieje ilość paragonów anulowanych 1.
I teraz moje pytanie czy Vaciak nie powinien mi pozwolić takiego paragonu wydrukować ponownie??? w odpowiednim okienku są przyciski poza "drukuj" jest przycisk sprawdź i stan. Stan pokazuje stan drukarki. a czy przycisk "sprawdź" nie powinien w mojej kwestii odpowiednio odznaczyć wydruk danego paragonu lub zaznaczyć że anulowany????


moja drukarka to Posnet Temo HS EJ. A i dodatkowe pytanie drukarka ta ma funkcje wydruku faktur czy da się Vatowca zmusić do takich wydruków???
Andrzej Lalek
 
Postów: 57
Dołączył: 06.12.2011 22:36

Re: Drukarka fiskalna i nie wydrukowane paragony

Postprzez Andrzej Lalek » 07.03.2015 14:18

Panie Piotrze ponawiam prośbę o pomoc. Teraz już mam sprzęt zafiskalizowany i paragon który w programie jest wydrukowany a z drukarki wyszedł wydruk z napisem anulowany w stopce.
Andrzej Lalek
 
Postów: 57
Dołączył: 06.12.2011 22:36

Re: Drukarka fiskalna i nie wydrukowane paragony

Postprzez Pio » 09.03.2015 17:48

menu System->Tabele->"DF"->[Dane]

kolumna DF zawiera informację "Czy wykonano wydruk ?", proszę odznaczyć.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Drukarka fiskalna i nie wydrukowane paragony

Postprzez Andrzej Lalek » 09.03.2015 21:33

Jak najbardziej działa.
Dziękuję.

Pytanie do wszystkich dobrze z księgowością obeznanych. Czy mógłbym w w/w sytuacji klepnąć zwrot na paragonie i wpisać w notatce drukowanej powód tego zwrotu???
Andrzej Lalek
 
Postów: 57
Dołączył: 06.12.2011 22:36


Powróć do rozmaitości

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron