Szybki Vatowiec na Wine

Szybki Vatowiec na Wine

Postprzez edi67 » 03.09.2010 16:35

Przyszedłem się trochę podlizać (żeby nie było, że tylko z problemami piszę..:)

Włączyłem dziś Vatowca przez nowe Wine (1.3.1) i bezpośrednio na serwerze śmiga aż miło popatrzeć :D
Pełne zdziwienie i wielka radość, bo wcześniej nie za bardzo dało się pracować przez wine z powodu prędkości operacji - w tej chwili całość działa naprawdę sprawnie.


Aha i mówiłem to ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. :D


Ostatnio z potrzeby uruchamiałem zdalny dostęp do instalacji Vatowca na Sambie/Linuksie przez Internet i VPN.
Jak będę miał chwilę, to napiszę co i jak, może się komuś przyda.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22

Re: Szybki Vatowiec na Wine

Postprzez najmar11 » 07.09.2010 14:02

edi67 napisał(a):...
Pełne zdziwienie i wielka radość, bo wcześniej nie za bardzo dało się pracować przez wine z powodu prędkości operacji - w tej chwili całość działa naprawdę sprawnie.
...

hmmm, pewnie to indywidualne pojęcie "prędkość operacji", ale ja pracuję już od pewnego czasu na wine 1.1.38, baza na drugim kompie z Linuksem udostępniona przez NFS i też to całkiem sprawnie pracuje...

a komp już lekko leciwy - AMD Athlon 2000, 1GB RAM


edi67 napisał(a):Ostatnio z potrzeby uruchamiałem zdalny dostęp do instalacji Vatowca na Sambie/Linuksie przez Internet i VPN.
Jak będę miał chwilę, to napiszę co i jak, może się komuś przyda.


ooooo, fajnie by było, bo u mnie na Sambie nie dało się pracować - może coś inaczej powinienem skonfigurować...
najmar11
 
Postów: 122
Dołączył: 14.10.2009 11:34

Re: Szybki Vatowiec na Wine

Postprzez karmazyt » 19.04.2015 19:02

Zawsze można pójść w stronę wirtualizacji
Elo
karmazyt
 
Postów: 2
Dołączył: 19.04.2015 16:15


Powróć do Linux

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron