Dodanie kolumny w oknie Dokumenty.

zasady ogólne, tzw. książka

Dodanie kolumny w oknie Dokumenty.

Postprzez bekers » 14.11.2014 10:17

Witam,

zacząłem używać modułu Bank, kasa i kompensaty.
Dla kasy - tworzę sobie nowy "wyciąg" i hurtem dodaję wszsytkie paragony wydrukowane danego dnia, sprawdzam z raportem dziennym kasy oraz gotówką w kasie - super.
Problem pojawia się w momencie sprzedaży dla firmy - w oknie "Dokumenty" służącym do wybierania transakcji dla danego dnia brakuje informacji czy zapłata miała pójść przelewem czy gotówką.
Czy istnieje opcja dodania takiej kolumny? A może można poradzić sobie inaczej (tylko nie sprawdzając ręcznie - hehe)
bekers
 
Postów: 44
Dołączył: 27.05.2010 09:32

Re: Dodanie kolumny w oknie Dokumenty.

Postprzez edi67 » 14.11.2014 14:00

bekers napisał(a):Witam,

zacząłem używać modułu Bank, kasa i kompensaty.
Dla kasy - tworzę sobie nowy "wyciąg" i hurtem dodaję wszsytkie paragony wydrukowane danego dnia, sprawdzam z raportem dziennym kasy oraz gotówką w kasie - super.
Problem pojawia się w momencie sprzedaży dla firmy - w oknie "Dokumenty" służącym do wybierania transakcji dla danego dnia brakuje informacji czy zapłata miała pójść przelewem czy gotówką.
Czy istnieje opcja dodania takiej kolumny? A może można poradzić sobie inaczej (tylko nie sprawdzając ręcznie - hehe)


LOL
czemu tak skomplikowanie pytać?
Chodzi Ci o dodanie kolumny ZAPLATA (forma zapłaty za dokument) w oknie Dokumenty > Bank, kasa.. > wybór dokumentu > [Dokumenty]?
(swoją drogą to okno mogłoby się inaczej nazywać, żeby nie było mylone z innymi...)

Dodać tę kolumnę bez problemu może Piotr.
Samemu się nie da.

Pisałem o tym kiedyś, myślę, że bardziej przydatny byłby automat do rozliczania dokumentów w RV.
Klikasz prawym przyciskiem myszy na dokumencie > Rozlicz > pojawia się okienko wyboru formy zapłaty (gotówka/bank/kasa) oraz kwota (domyślnie kwota dokumentu).
Wprowadzasz zmiany lub od razu zatwierdzasz OK i dokument jest od razu rozliczony w Bank, Kasa...
Ale to też musiałby Piotr.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22


Powróć do PKPiR

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron