Metoda kasowa raz jeszcze

zasady ogólne, tzw. książka

Metoda kasowa raz jeszcze

Postprzez ryszard_f » 04.08.2014 12:17

Przeszukałem forum ale nie znalazłem zakończenia wątku metody kasowej . Powtarzam więc pytania Czy jest możliwy wydruk faktury z predefiniowanym tekstem Metoda Kasowa ( a nie za każdym razem notatka drukowana ) drugie pytanie czy jest możliwe przygotowanie VAT 7K zgodnego z metodą kasową


Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: Metoda kasowa raz jeszcze

Postprzez asystentKs » 06.08.2014 07:47

W Vatowcu można przygotować własny szablon Faktury i samodzielnie zdefiniować poszczególne elementy, z VAT7k nie ma problemu, jeśli faktury są prawidłowo zaksięgowane i daty odpowiednio powprowadzane, zgodnie z metodą kasową, VAT wchodzi wtedy gdy faktycznie nastąpiła płatność, niezależnie czy kwota netto weszła do PKPiR w miesiącu poprzednim czy w tym samym. Wszystko ładnie się przenosi zarówno do VAT7 jak i VAT7k. Pozdrawiam
asystentKs
 
Postów: 39
Dołączył: 19.01.2013 11:45

Re: Metoda kasowa raz jeszcze

Postprzez ryszard_f » 07.08.2014 10:32

Dzięki za podpowiedź . Zaraz spróbuję to wdrożyć. Natomiast chodzi mi po głowie szalona myśl :) żeby taki wzór faktury był dostępny jako element do wyboru . Osób korzystających z V . i pracujących na metodzie kasowej jest dość sporo i ich wdzięczność była by na pewno nieoceniona. A propos jeżeli ktoś z Was ma już gotowy taki wzór to będę bardzo wdzięczny za podrzucenie na priva

Pozdrawiam

Ryszard
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25


Powróć do PKPiR

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

cron