Kilka rejestrów sprzedaży i zakupów

zasady ogólne, tzw. książka

Kilka rejestrów sprzedaży i zakupów

Postprzez iga » 16.02.2013 17:45

Witam.
Czy istnieje w Vatowcu możliwość rozbicia rejestru sprzedaży i zakupów na kilka rejestrów ? Chciałabym odrębnie wprowadzać zakup towarów a odrębnie zakupy kosztowe i tak je następnie drukować. Podobnie odrębne rejestry sprzedaży fiskalizowanej i niefiskalnej. Czy istnieje taka możliwość?
iga
 
Postów: 2
Dołączył: 15.02.2013 11:43

Re: Kilka rejestrów sprzedaży i zakupów

Postprzez Pio » 26.02.2013 20:22

Słowniki->Kategorie RV
dawno, dawno temu każda z kategorii była nazywana rejestrem
do dzisiaj pozostały zasady, ale w sensie domyślnym kategorie/rejestry odpowiadają polom deklaracji VAT7

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykonać dowolny podział, ale uwaga: eksport do IPS, nadruki deklaracji, itd. .... nie będą działały poprawnie.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Kilka rejestrów sprzedaży i zakupów

Postprzez iga » 28.02.2013 10:48

Ok. Zrozumiałam. Dziękuję.
Czyli widzieć będę na ekranie zawsze całą jedna listę rejestru , natomiast mogę sobie dodać kategorię (zamiast domyślnej A zakup) w rejestrze zakupów np.zakup towarów A plus dodatkowy rejestr- zakupy kosztowe np.K służące wyłącznie sprzedaży opodatkowanej . W stopce przyporządkowuję konkretną kategorię zakupom.
Do wydruku zamiast całej listy wybieram tylko pożądaną kategorię . Następnie drukuję stopkę podsumowania rejestrów by mieć dane do deklaracji.
Z eksportem do IPS i tak mi coś nie wychodzi :) więc w tej kwestii nie będzie to utrudnieniem.
iga
 
Postów: 2
Dołączył: 15.02.2013 11:43


Powróć do PKPiR

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron