Lista wypłat UZ

Lista wypłat UZ

Postprzez Stan » 22.04.2008 23:25

Wystawiłem na jedną osobę kilka UZ (3) w miesiącu, natomiast Kadruś na liście wypłat UZ zliczył mi te umowy w jedną pozycję pod nazwiskiem. Czy da się zrobić listę wypłat UZ zawierającą oddzielnie wszystkie UZ wystawione w danym miesiącu wraz z ich numeracją?
Stan
 
Postów: 25
Dołączył: 12.02.2008 22:37

Re: Lista wypłat UZ

Postprzez Pio » 23.04.2008 10:41

Da się to zrobić, ale będzie kosztowało więcej pracy.

UZ nie musi być liczone w Kartoteki->Umowy Zlecenia, może być liczone bezpośrednio w płacach na liście płac.
Można zatem zdefiniować kilka rodzajów list płac zawierających w sumie te same składniki (jest guzik [Kopuj]).

Każdy z rodzajów może zawierać domyślne wartości wybranych składników płacowych lub można te wartości
ustalać ręcznie już na liście płac, np. brutto UZ. W firmie testowej są zdefiniowane UZ właśnie ten sposób.

Jeśli chodzi o numer UZ na liście płac, czy też ogólnie jakieś dodatkowe informacje, to temat do przemyślenia.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Lista wypłat UZ

Postprzez gumek » 23.04.2008 13:37

Przepraszam, ale nie rozumiem jaki jest cel wrzucenia osobno tych UZ w misięcznej liście?
gumek
 
Postów: 118
Dołączył: 22.04.2008 09:55

Re: Lista wypłat UZ

Postprzez Stan » 23.04.2008 18:23

gumek napisał(a):Przepraszam, ale nie rozumiem jaki jest cel wrzucenia osobno tych UZ w misięcznej liście?


1. Płacę za umowy z różnych kont bankowych.
2. Będzie przejrzyście. Lista wypłat jest tu jakimś zestawieniem, w którym chciałbym widzieć wszystkie elementy. U mnie na tej liście ląduje w trakcie rozliczania tzw programów trochę dodatkowych informacji.
3. Było tak do tej pory, szukam sposobu pokazania w Kadrusiu tych elementów wypłat wynagr, które wykorzystuję do tej pory, na bazie stworzonych przez siebie w excelu tabelek [ wyglądają jak z epoki kamiennej ]. Wiele rzeczy i tak liczyłem tam "na piechotę", były pomyłki, o części zapominałem, a PITY i tak zliczałem z kart wynagr. Chcę to wszystko zautomatyzować. :x
Stan
 
Postów: 25
Dołączył: 12.02.2008 22:37

Re: Lista wypłat UZ

Postprzez garczar » 06.05.2015 23:06

Witam,

chyba brakuje możliwości wydruku rachunku do UZ tworzonego poprzez listę płac.

(rachunek wykonany poprzez kartotekę UZ jest ok i działa).

Jeśli brak mi wiedzy, proszę o podpowiedź jak taki rachunek drukować, kiedy UZ są naliczane poprzez moduł Lista płac.

Pozdrawiam
Garczar
garczar
 
Postów: 11
Dołączył: 01.04.2015 09:13


Powróć do UZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron