lista płac Miesieczne

lista płac Miesieczne

Postprzez ryszard_f » 14.02.2009 14:17

Witam wszystkich

I oczywiscie od razu pytanie. Czy ktoś z koleżanek i kolegów dysponuje listą Miesieczne z uzupełnioną kolumną K (to co idzie do Vatowca ) oraz prawidłowymi odniesieniami do wypłaty w drugim terminie. Będę bardzo wdzięczny za podrzucenie . Lista wygląda na bardzo pomocną tyle że nie jestem pewien co ma być wrzucone do Vatowca a co nie .
Pozdrawiam wszystkich

ryszard_f
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: lista płac Miesieczne

Postprzez Pio » 15.02.2009 00:36

Przykład:
Załączniki
przyklad_kategorii.jpg
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: lista płac Miesieczne

Postprzez ryszard_f » 06.03.2014 11:57

Dziękuję za podpowiedź . Nasunęła mi się jednak pewna wątpliwość której nie potrafię wyjaśnić . Przy pensji na pół etatu wynoszącej 840 zł brutto Kadrowiec wylicza mi kwotę 977,42 zł jako jak sądzę obciążenie zakładu pracy. W Vatowcu natomiast pojawia się kwota 1164,77 groszy jako koszt wynagrodzenia. Zastanawia mnie ta różnica Skąd się pojawiła nadmiarowa , w stosunku do wyliczenia Kadrowca , kwota . Pracownik nie ma żadnych dodatkowych składników osoby . Zastanawiam się , być może błędnie, czy nie wystarczy przenieś do Vatowca obciążenia pracodawcy ,
PS Dobrze żę program uwzględnia brak FP przy nie osiągnięciu pensji minimalnej.
ryszard_f
 
Postów: 67
Dołączył: 13.02.2009 11:25

Re: lista płac Miesieczne

Postprzez edi67 » 10.03.2014 17:56

Sam decydujesz o tym, które składniki wyposażenia będą (i dokąd) przenoszone.
Większość przenosi do Vatowca (w koszty) również pozostałe obciążenia wynagrodzenia (składki ZUS np), a nie tylko płacę brutto. U Ciebie pewnie ma być podobnie, tak czy inaczej tymi literkami po prawej stronie decydujesz, co w danym przypadku jest kosztem.
Serdeczne pozdrowienia :)
Edward.


Poszukujesz pomocy - zajrzyj na http://vatowiec.wikia.com/
Pomóż od nowa napisać Społeczną Instrukcję Vatowca

W wolnych chwilach przenoszę starą wersję wiki, pomóź, jeśli masz ochotę...
edi67
 
Postów: 850
Dołączył: 18.12.2007 22:22


Powróć do Płace

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron