do zapłaty 0,00 bez dokumentu

do zapłaty 0,00 bez dokumentu

Postprzez Księgowa » 23.10.2022 22:01

Witam wszystkich,
Na wstępie przepraszam, to moje pierwsze doświadczenie z Kadrowcem :mrgreen:
Ale do rzeczy - stworzyłam listę płac (bazowałam na gotowym rozwiązaniu, dokładnie na "miesięczne"), zaksięgowałam FK, pojawił mi się dokument w Vatowcu, ale w polu "zapłata" wpisuje mi jakaś nieznaną datę i gdy klikam 2 razy nie pokazuje mi dokumentu - czyli nie mam pojęcia z czym rozliczyło :(
Dług pokazuje również jako 0,00

Jako, że to mój pierwszy raz :oops: z listą płac może na którymś kroku popełniłam błąd, tylko nie bardzo mam pomysł gdzie
Księgowa

Re: do zapłaty 0,00 bez dokumentu

Postprzez gumek » 22.11.2022 12:56

Witam. Każdy składnik listy można podpiąć do dowolnego konta księgowego w dwóch miejscach:
albo w PŁACE->SKŁADNIKI OSOBY-> należy dodać składnik i przypisać konto
albo PŁACE->RODZAJE LIST-> w dolnym oknie składnik i tam przypisać konto.
Wszystko zależy od planu kont i składnika.
gumek

Re: do zapłaty 0,00 bez dokumentu

Postprzez Księgowa » 22.11.2022 23:31

gumek napisał(a):Witam. Każdy składnik listy można podpiąć do dowolnego konta księgowego w dwóch miejscach:
albo w PŁACE->SKŁADNIKI OSOBY-> należy dodać składnik i przypisać konto
albo PŁACE->RODZAJE LIST-> w dolnym oknie składnik i tam przypisać konto.
Wszystko zależy od planu kont i składnika.

Nie bardzo rozumiem :oops: , składniki mam przypisane do kont, księgowania na kontach widzę w obu programach.
Problem mam jak rozliczyć dokument listę płac z wyciągiem bankowym (zapłatą), jeżeli dokument lista płac wykazuje 0 do zapłaty (czy to znaczy, że program z czymś rozliczył? nie pokazuje dokumentu z jakim rozliczyl :cry: ) i nie widzę tego dokumentu czyli listy płac do rozliczenia na wyciągu bankowym (jeśli nawet wymuszę czyli wyszukam ze wszystkich dokumentów to wówczas program wykazuje takie rozliczenie jako nadpłatę).
Przepraszam, jeśli nieumiejętnie opisuje problem, możliwe, że coś może na którymś etapie źle zrobiłam tylko nie bardzo wiem gdzie :mrgreen:
Księgowa

Powróć do Płace