Składniki płac - edycja formuł

Składniki płac - edycja formuł

Postprzez Tom » 14.01.2013 19:37

Cały dzien meczylem sie z listą płac. Zaimportowałem sobie formuły z BRTEST i wprowadziłem aktualne stawki w stałych rocznych/miesięcznych. Pomimo jak sadzilem prawidlowych ustawien program wszedzie wywalal zera.
Juz mialem sobie liczyc recznie, ale zmienilem ustawienia w strukturze firmy. Okazalo sie, ze pomimo prawidlowo przedstawianego drzewa i prawidlowo podporzadkowanym jednostkom, pracownicy wybranego dzialu nie byli automatycznie dodawani do listy plac a manualne dodwania nie powodowalo naliczania, pomimo ciaglego klikania przelicz.

W kazdym razie udalo sie, juz myslalem ze jest OK .
Jednak program nie liczy składek na wypadkowe. Edytuje wiec formułe i nic. Przekopiowalem nawet z innego ubezpieczenia ktore liczy - niestety tez nie dziala.
Wpisalem na sztywno, tez nic.
Z ciekawosci wyedytowalem formule wybagrodzenie brutto na zasadzie (brutto)*0, dalem przelicz i... nie przeliczyl, brutto nie mnozone przez 0 zaczytywal sobie po staremu.

Jak działa ten fragment programu? Czemu nie mogę poprawić liczenia ub. wypadkowego?

Jak w ogóle wyedytować opisy na liście płac - nie sa tozsame z opisem składnika placowego. Po edycji skladnika ubezpieczenia wypadkowego z 1.8 na 1.93 opis na liscie płac pozostal z trescia 1.8

sam sobie pomoglem - gdyby ktos mial taki problem to trzeba wpisac date w skladnikach placowych w polu RM. Inaczej program bedzi ebral formuly z 2005 roku i bedzie zonk :)
Tom
 
Postów: 9
Dołączył: 18.12.2012 11:09

Powróć do Kadry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron