Obliczanie urlopu - dziwna sprawa

Obliczanie urlopu - dziwna sprawa

Postprzez qriozum » 10.05.2012 10:35

Witam.
Trafiłem w "Kadrusiu" na taki oto ewenement:
Image

Jest wszystko OK i dobrze podliczone (no może jedynie zastanawia mnie dlaczego w kolumnie "Wykorzystane godziny" w pierwszym wierszu nie ma ilości tych wykorzystanych godzin ;))

Ale oto co się dzieje gdy urlop wydłuży się o jeden dzień:
Image

Otóż "Kadruś" zbzikował i ...podwaja nam ilość wykorzystanych godzin urlopowych.

Zauważyłem że dzieje się tak w sytuacji kiedy urlop jest wykorzystywany na przełomie miesięcy i jeżeli jest wpisany "jednym cięgiem", czyli nie np. 20.05 do 31.05, a w nowym wierszu 01.06 do 04.06.
Zaznaczenie kolumn "P", "J", "B" nic nie wnosi i nie zmienia.
Czy Wy też tak macie czy u mnie jest coś "skopcone"?

I mam zapytanie do starych wyjadaczy "Kadrusia":
- jest możliwość by "Kadruś" otwierał okienko z informacją kiedy np. przekraczany jest wymiar urlopu lub np. w przypadku wykorzystania większej ilość dni niż ustawowe (np. urlop na żądanie, opieka nad dzieckiem do 14lat itp)?
Mam wersję v3.83 z dzisiaj wykonaną dogrywką.
qriozum
 
Postów: 41
Dołączył: 11.02.2012 17:16

Re: Obliczanie urlopu - dziwna sprawa

Postprzez kuman7 » 19.05.2012 20:27

U mnie to samo. Srawdzałem w tabeli ABSROK i tam jest dobrze policzone wiec to musi byc cos w programie; w miejscu gdzie te dane sie w okienku wyliczaja jak klikniemy przelicz.
Dziwna takze jest ta kolumną limit gdzie mozna wpisac ilosc dni i o dziwo jak by sie mozna było spodziewac ze po przekroczeniu wyrzuci jakis komunikat, a tu nic sie nie dzieje.
kuman7
 
Postów: 28
Dołączył: 01.03.2011 11:13

Re: Obliczanie urlopu - dziwna sprawa

Postprzez Pio » 21.05.2012 10:05

.. bo wykorzystany jest w podsumowaniu roku,
czy ma być w każdym okresie "karierowym" ?
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław


Powróć do Kadry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron