Jak rozliczać czas pracy?

Jak rozliczać czas pracy?

Postprzez Tomo » 21.03.2012 15:27

Witam,
Proszę o wskazówki jak rozliczać czas pracy? Tzn. robię dla danego pracownika grafik na dany miesiąc,określiłem mu godziny początku i końca zmian. I mija miesiąc i chcę zrobić rozliczenie czasu pracy. Jak wchodzę w KARTOTEKA / KARTA PRACY i daję UZUPEŁNIJ to pojawiają mi się dni z grafiku i ilość godzin pracy. Natomiast jak przechodzę do RCP to nie pojawiają mi się tam żadne informacje o czasie pracy w danym DNIU/MIESIĄCU/ROKU.
Dopiero jak ręcznie uzupełnię kartotekę dzień po dniu to mam ewidencję MIESIĘCZNĄ / ROCZNĄ.
Czy jest jakiś sposób na spowodowanie aby program sam wypełniał ewidencję w oparciu o dane z grafiku i karty pracy?

Proszę o wskazówki, może po prostu nie zaznaczyłem jakiejś opcji i dla tego nie korzystam z możliwości programu.
Tomo
 
Postów: 3
Dołączył: 29.02.2012 19:18

Re: Jak rozliczać czas pracy?

Postprzez Pio » 30.03.2012 11:12

RCP działa nieco inaczej, mianowicie jest źródłem informacji z automatycznych rejestratorów czasy pracy.
Awatar użytkownika
Pio
 
Postów: 2551
Dołączył: 16.12.2007 15:06
Lokalizacja: Szczecin - Przecław

Re: Jak rozliczać czas pracy?

Postprzez amicus » 29.02.2016 11:46

Witam
Mam pytanie. Na potrzeby własne, aby kontrolować swój czas pracy, który jest zmienny (choć pracuję na pełen etat w systemie 8 godzinnym) wprowadziłem do RCP czas pracy . Mam różne godziny pracy. Z automatu podaje mi zakres m. 8-16 według grafiku.
W karcie pracy po wciśnięciu uzupełnij wrzuca mi to co wprowadziłem do RCP. w stopce mam podane wartości: godz - = 130 (np) x-130
dni -17.
Jak zrobić, aby automat wyliczał mi nadgodziny? I czy jest też możliwość, aby zliczał mi godziny pracy w nocy?
Dlaczego na raporcie drukowanym w kolumnie godz. pojawia mi się liczba np 204,80?
amicus
 
Postów: 1
Dołączył: 25.02.2016 12:52


Powróć do Kadry

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron